İÜWEBTV

İstanbul Üniversitesi (İÜ) Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde kurulan ve İÜ İletişim Fakültesi ile birlikte yayın faaliyetlerine 1 Ocak 2014 tarihinde başlayan İÜWEBTV, İÜ’nün internetteki görüntüsel yüzü olmayı hedeflemektedir.

İletim Gazetesi

​13 Ocak 1989’da, basın-yayın eğitimi alanında açılan ilk haber ajansı olan ”​Ekim 1986′da, verilen teorik bilgilerin uygulamaya aktarılabilmesi amacıyla yayına başlayan İletim Gazetesi, günümüz basın dünyasının çeşitli kademelerine pek çok başarılı eleman yetiştirmiştir. İstanbul Üniversitesi birimleri ve yerli-yabancı radyolarla işbirliği içerisindedir.
       

Radyo İletişim

1993 yılında, FM 103 frekansı üzerinden yerel boyutta yayın hayatına başlayan Radyo İletişim, bugün internet üzerinden yayınlarını tüm dünyayla paylaşmaktadır. İstanbul Üniversitesi birimleri ve yerli-yabancı radyolarla işbirliği içerisindedir.

Ajans İstanbul İletişim
Geçmişten günümüze iletişim sektörüne önemli isimler kazandırmış ve bu sektörde çalışmalarını sürdürmekte olan İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi, etkili iletişim uygulamalarını kullanarak geleceğin iletişimcilerini yetiştirmeye devam ediyor. Bu uygulamalardan biri olan Ajans İstanbul İletişim, 15 Mart 2016 tarihinde çalışma hayatına başlamıştır.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

İÜWEBTV                          İletim                     Radyo İletişim                     Ajans İstanbul İletişim