“Türk Dünyası Belgesel Film Festivali ve Yarışması” Kapsamında Paneller Düzenlenecek

AJANS ÜNİVERSİTE – Yağmur Meltem ATİK, Tuğçe AYÇİN

İÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak festivalde “Türk Dünyası Sineması’nda Ortak Organizasyon ve Festivaller” ve “Kültür Taşıyıcı Olarak Belgesel ve Sinema” panelleri düzenlenecek.

28 Eylül tarihinde yapılacak olan “Türk Dünyası Sineması’nda Ortak Organizasyon ve Festivaller” adlı panelin moderatörlüğünü İÜ İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ceyhan Kandemir üstlenecek. Panelde, Hocakulu Narlıyev, Albina Nafigova, İhsan Kabil ve Sadık Şerniyaz konuşma yapacak.

İÜ Rektör Danışmanı ve İletişim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Ergün Yolcu’nun moderatörlüğünde düzenlenecek olan “Kültür Taşıyıcı Olarak Belgesel ve Sinema” paneli 29 Eylül tarihinde gerçekleşecek. Panelde Prof. Dr. Hamza Çakır, Prof. Dr. Seçkin Özmen, Doç. Dr. Vugar Aliyev ve Doç. Dr. Şükrü Sim konuşmacı olarak yer alacak.

Türk Dünyası Belgesel Film Festivali İstanbul Üniversitesi Gösterimleri programına ulaşmak için tıklayınız: http://www.turkbelgesel.com/

Türk Dünyası Belgesel Film Festivali İstanbul Üniversitesi Gösterimleri fragmanını izlemek için tıklayınız: https://www.youtube.com/watch?v=b8e_Ddixzas&t=2s

Print

Print