TİMDER ve TİMFED Üyeleri İÜ’yü Ziyaret Etti

AJANS ÜNİVERSİTE – Begüm ERGİNBAY

TİMDER Heyeti, İ. Ü Sosyal Bilimler MYO Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mine Kırbaşlı ve İ. Ü Sosyal Bilimler MYO Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Nuran Çakıryıldız ev sahipliğinde öğrencilerle bir araya geldi.

TİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Sapankaya, TİMFED Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çelik, TİMDER Yönetim Kurulu Üyeleri Bahadır Yıldırım, Baki Kartalkaya, TİMDER Genel Koordinatörü Nurhan Tanyeli, Proje Danışmanları Dr. Atakan Genç ve Sait Sağlam “TİMDER – İstanbul Üniversitesi Yüksekokul Projesi” faaliyetleriyle ilgili öğrencileri bilgilendirmek amacıyla İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti.

_DSC0072

İstanbul Üniversitesi’nin Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Pazarlama Bölümü’nde verilmekte olan (Pazarlama, Satış, Kişisel Gelişim, Marka gibi) satış ve pazarlama odaklı ders programına; Yapı Malzemeleri Teknik Pazarlaması ile Yapı Malzemeleri Sektöründe Bilgisayar Uygulamaları derslerinin dahil edilmesiyle gerçekleştirilen “TİMDER – İstanbul Üniversitesi Yüksekokul Projesi” hakkında öğrencilere bilgi verildi.

_DSC0098

TİMDER Heyeti öğrencilerin sektör ve TİMDER üzerine sordukları soruları yanıtladıktan sonra öğrencilerle birlik hatıra fotoğrafı çektirdi.

IMG-20150514-WA0005