Serhat Ulueren Tribün Spor’a Konuk oldu

AJANS ÜNİVERSİTE- Murat KASAP

Telegol programının halka yarattığı etkiden bahsederek sözlerine başlayan Serhat Ulueren, “Telegol programının özellikle halkta bıraktığı etki benim için çok önemli. Pazar ve pazartesi günleri bazı insanlar çıldırarak bazı insanlar televizyona terlik fırlatarak bazı insanlarda takdir ederek izlemiştir. Amacımız insanlara iyi programlar yapmaktı. Yapabildiysek ne mutlu bize” diyen Ulueren, Telegol’ün özellikle gençler tarafından sevildiğini ve izlediğini söyledi.

Ardından Şubat ayında oynanacak olan Bayern München-Beşiktaş maçını yorumlayan Ulueren, “Öncelikle Bayern maçı öncesi ben olsaydım Cenk Tosun’u satmazdım. Çünkü bu iki maçta patlama yapabileceğini düşünüyordum. Ayrıca Bayern München yenilmez bir takım değil ve bu istikrarsız tablosunda zaman zaman bunu yansıtabiliyor. Beşiktaş bu sene Avrupa kupalarında tam oynanması gerektiği gibi haddini bilerek oynadı. Cenk, Beşiktaş’ta sezon sonuna kadar kalsaydı. Bu fiyatın çok daha üstünde bir fiyatla başka bir kulübe satılabilirdi. Avrupa’da futbolcu satışları bizden çok daha yüksek fiyatlarla oluyor. Şampiyonlar Ligi’nde tarih yazan Cenk’in daha fazla bonservis bedelini bence hak ediyor. Cenk’in satılmasını eleştirmiyorum ama Bayern maçında yaşanacak bir hezimette fatura Cenk’i gönderenlere çıkabilir. Everton bu dönemde diğer büyük takımlara göre daha küçük bir kulüp o yüzden Cenk’in orada çok mücadele etmesi lazım” diyerek sözlerini tamamladı.

2

Uğur Yapıcı ve Caner Bakır’ın hazırlayıp sunduğu Tribün Spor’un bu bölümünde şu isimler görev aldı: Serdar Aydın (Yönetmen), Muaz Behiri (Yönetmen Yardımcısı), Serdar Aydın (Reji), Fatih Berkay Kayar, Yusuf Yılmaz, Sümeyye Mete (Kameramanlar), Muhammed Akkuş (Teknik Ekip), Salih Köse (Kurgu).

Tribün Spor’un 13. bölümünü izlemek için linke tıklayınız: https://www.youtube.com/watch?v=ngLUyVt1W_c&t=1s