‘Rektörlük Binası ve Yangın Kulesi’ Fotoğraf Sergisi Yapıldı

AJANS ÜNİVERSİTE-Esra Mutlu

Fotoğraf- Burcu Güler

 

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Fotoğraf Kulübü tarafından düzenlenen ‘Rektörlük Binası ve Yangın Kulesi’ fotoğraf sergisi 25 Şubat 2014 tarihinde İÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi

 

İÜ Diş Hekimliği Fakültesi Fotoğraf Kulübü tarafından düzenlenen fotoğraf sergisi, İÜ Rektör Danışmanı Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Seçkin Dindar, Fotoğraf Kulübü Danışmanı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sabire Değer, öğretim üyeleri ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

 

Sergi ile ilgili bilgi veren İÜ Diş Hekimliği Fakültesi Fotoğraf Kulübü Başkanı Hanife Şahin ve Başkan Yardımcısı Uğur Bozkurt, serginin Diş Hekimliği Fakültesi dışında yaptıkları ilk sergi olduğunu söyledi.

 

Şahin, “Fakültemizde sergi alanımız olduğu için düzenli olarak orada sergiler yapıyoruz. Fakültemizden arkadaşlarımızla çektiğimiz fotoğrafları bu sergide de bir araya getirdik. Bizler bu kulüp sayesinde fotoğrafla ilgilenmeye başladık. Şu anda da fotoğraf eğitimlerini deneyimli arkadaşlarımız veriyor” dedi.

 

Altı yıldır faaliyet gösteren kulüp, fakülte öğrencilerinden oluşuyor ve Rektörlük Binası ve Yangın Kulesi temalı birçok sergi düzenledi. Sergide Rektörlük Binası içerisinde çekilmiş kurgu fotoğraflar ve Yangın Kulesi’nde çekilmiş manzara fotoğraflar yer alıyor.

 

 

 

DSC_0548 - Kopya

 

DSC_0562 - Kopya

 

DSC_0571 - Kopya