Radyasyonu Engelleyen Buluş: Bio Enerji Kolyesi

 

Ajans Üniversite – Selin ŞAHİN,  Kıymet DAĞDELEN

 

Cengiz Güldiken İzmir’de düzenlenen “Yemekteyiz” programında birinci oldu. Show TV sayesinde bio enerji kolyesiyle tanıştığını söyleyen Güldiken, kolyenin sırrının hala çözülemediğini belirtti. Bu kolye sayesinde hayatı değişen Güldiken, kolyenin kan dolaşımını arttırdığını, baş ağrısına iyi geldiğini, insana güç ve esneklik kazandırdığını söyledi. Bu mucize kolyeyle ilgili bilinmeyenleri bizimle paylaştı.

 

Bu ürünü nasıl anlatırsınız?

 

Öncelikle bu ürün gücünüzü, dengenizi arttırır ve geliştirir. Esneklik ve enerji verir. Odaklanmayı ve konsantrasyonu arttırır. Virüs ve bakterileri yok etme yeteneğine sahiptir. Tabi ben bunları anlatıyorum, siz de ufacık bir kolyenin nasıl bu kadar özelliğe sahip olduğunu merak ediyorsunuz. Bu kolyenin en önemli özelliği radyasyonu vücudumuza sokmamasıdır. Radyasyon vücudumuzdaki enerjiyi emer ve yorgun düşeriz. Bu kolye radyasyon sokmadığı için gücümüzü, dengemizi ve enerjimizi arttırır.

 

Bu ürünle nasıl tanıştınız?

 

Yemekteyiz programında birinci olduktan sonra, paramı almak için Show TV‘ye gittim. Daha sonra Jinsei markalı bir kolyeyle tanıştım ve bu kolyeyi satın aldım. Etrafımdaki insanlara da İzmir’deki baş bayide satışa başladım. Bu durumun nasıl mümkün olduğunu sordum. Söylemediler, işin ucuna gizem katıyorlardı. Kolyenin birini kestirdim. Çiple yaptığım testlerde o dengeyi gördüm. Daha sonra futbolcuların da güç ve kuvvet arttırmak için bunu kullandığını öğrendim. Daha sonra  kolye satıcısı Muhittin Akkoyun ile karşılaştım. Elinde ‘Power’ diye bir ürün varmış. Muhittin Bey, bu ürünü bana diğer markalardan çok daha ucuza satacağını söyledi. Bu üründen yüz tane aldım, diğer markalardan ucuza sattım. Çünkü Türkiye’de en zor şeyin sağlık ürünü satmak olduğunu biliyordum.

 

İnsanlar sağlıklarıyla ilgili para harcamıyor

 

İster fakir olsun ister zengin insanlar sağlıklarıyla ilgili para harcamaktan kaçınıyor ama ömürlerinin son 10 yılında sağlıklarıyla ilgili çok fazla para harcıyorlar. Avrupa’da sağlığa daha çok önem veriliyor. İsviçre’de bir ekibim var. Onlarla beraber İsviçre’deki Zero Otel’e davet edildik. Stand kurduk. Animatörler aracılığıyla kolyeyi tanıttık. Beni güçlü bir sihirbaz olarak tanıtımdan sonra 350 yabancı, yaklaşık 700 tane kolye aldı. Ama 50 Türk’ten sadece ikisi aldı. Çünkü Türkiye’de güvensizlik var. Gençler bin 500 TL’lik telefonlara sahipler, niye onları radyasyondan koruyacak bir kolyeye sahip olmasınlar? Çocukların anne ve babaları kendi sağlıklarına önem göstermedikleri için çocuklar da aielelerinden görerek sağlıklarına önem göstermiyorlar.

 

Peki, bu kadar faydalı bir ürün neden eczanelerde satılmıyor?

 

Çünkü bu ürün satılırsa ve bu ürünün faydaları anlaşılırsa birçok ilaç firmasının önünü kesecek. Bu yüzden devlet de bize bu ürünü eczanede satın diye izin vermiyor. Japonya ‘da bu ürün herkese bir şekilde ulaşmış. Bu teknoloji onlarda 20 senedir var. Bu işi yapanlar çok zengin olmuş. Bu ürün gençlik iksiri gibi satılmış. Ben 4 seneden beri bu işi yapıyorum ama hala bu durumun nasıl meydana geldiğini araştırıyorum. Atom Enerji Grubu bile bize kesin bir sonuç veremiyor. Yüksek Araştırma Enstitüsü de bize bir açıklamada bulunamıyor. Çip, suyun içine atınca iyonizer oluyor. Bunlar için belge istediğimizde ise bunu bize sağlayamıyorlar. Satmamıza da bir şey diyemiyorlar. Çünkü vergi veriyoruz. Bu çipi bulan insana ulaşmanın imkanı yok. Ürünü Singapur’dan alıyoruz.

 

DSC_0324

 

Türkiye’de sağlıkla ilgili buluşların önü kesiliyor

 

Dr. Ziya Özel zakkum yapraklarından kansere çare buldu. Türkiye‘de yılda 20 ile 30 defa sahtekarlıktan tutuklandı. Şu anda da Amerika‘da el üstünde tutuluyor. Bu ürünü yurtdışında benden alıp satıyorlar. Doktorlar radyasyona değinmiyorlar. Çünkü doktorlar belli ilaç firmalarıyla anlaşmalı. Devlet bize bu konuda yardımcı olursa ürünün fiyatı çok daha düşer. Ben bu işe ön ayak olurum. Polisler bizim ürünümüzü çok alıyor. Ürün çok güçlü bir şekilde dengeyi arttırıyor. İlk kullanıldığında biri omzunuza bastırıyor gibi oluyorsunuz. Anında gücünü hissettiriyor.

Bu ürün teknolojik mi doğal mı?

 

Teknolojik. İçinde küçük çipler var. Çok nazik bir şekilde kesildiğinde içinde ufak bir tel olduğu görülüyor. Yani telefonlarda ve bilgisayarlarda olan çiplerden oluşuyor. Hiçbir doğa taşı bu özelliğe sahip değil. O taşları takmaya hazır olduğunda işe yararken bu kolyeyi taktığımda hazır olup olmamakla ilgili bir durum olmuyor.

 

Bu ürünü yaş gruplarına göre sınıflandırıyor musunuz ?

 

Hayır. Sıfır yaş grubundaki insanla 80 ile 90 yaşındaki insan arasında hiç fark yok. Sadece kalıtımsal hastalıklarda daha geç etki ettiğini görüyoruz. Örneğin migren, panik atak…

 

Dr. Doğu Yıldırım ve Erciyes Üniversitesi Fen Fakültesi tarafından çipiniz onaylanmış. Bu durumu nasıl açıklıyorsunuz?

 

Akupunkturcu Dr. Doğu Yıldırım bizi radyasyon konusunda aydınlatan isimdir. Ona da çok teşekkür ediyorum. Bize radyasyonun vücuda nasıl girip çıktığını makinelerle gösterdi ve bizi kolye konusunda en fazla aydınlatan kişi oldu.

 

Kalp pili takanlar bu ürünü kullanabilir mi?

 

Kalp pili takanlar bu ürünü kullanamıyor. Çünkü kolye o pili hızlandırabilir ya da yavaşlatabilir. Oysa o pilin dengede çalışması lazım.

 

Bu kolyeyi ilk kullananlarda rahatsızlık hissi oluşuyor mu?

 

Evet yaratıyor. Çünkü vücutta ilk kullanıldığında aura oluşturuyor. Kişinin ne şikâyeti varsa o artıyor ve vücuttan dışarı atılıyor.

 

Kolyeyle ilgili yaptığınız testleri açıklar mısınız?

 

Denge testinde kollar yana doğru sert ve tek ayak kalacak biçimde duruyorsunuz. Kola baskı uygulandığında normalde dengenin bozulduğunu göreceksiniz. Daha sonra bu testi kolyemizle yaptığımızda denge bozulmuyor.

Basınç testinde ise ayaklar birleşmiş olarak yine sert biçimde duruyorsunuz. Avuç içinize yumrukla esnetmeden baskı uygulandığında normalde dengemiz bozulur. Kolyeyle aynı pozisyon alındığında daha sağlam duruyorlar.

Esneklik testinde ayaklar ayaklar birleşmiş biçimde ayak parmaklarına eğilmek istendiğinde normalde eli ayakucuna değdirmekte zorlanıyorsunuz. Kolyeyle denendiğinde daha kolay esneniyor.

Güç testinde eller yumruk yaparak birbirine mesafeli bir biçimde uzatılıyor. İkinci bir kişi ellerin arasına başka ellerini koyarak açmaya çalıştığında eller arasındaki mesafe kolaylıkla açılıyor. Bu kolyeyle denediğinde açmanın zorlaştığı görülüyor.