Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü 2. Yapıda Ahşap & Ahşap Ürünleri Fuarı’nda Yer Aldı

AJANS ÜNİVERSİTE

66 firma ve kuruluşun katıldığı fuarda 50’nin üzerinde ahşap ürün sergilendi. Yaklaşık olarak 6750 kişinin ziyaret ettiği fuar, ahşap yapı alanındaki tek fuar olma özelliği ile dikkatleri çekiyor.

30 m2’lik stantta, Bölümümüzde yürütülen araştırma ve eğitim faaliyetleri hakkında çeşitli sunum ve etkinlikler gerçekleştirildi. Başta mezunlarımız olmak üzere çok sayıda yerli ve yabancı sektör temsilcisi standımızı ziyaret etti. Öğrencilerimiz ile birlikte, fuarda yer alan firmalar ziyaret edilerek ürünler hakkında bilgiler paylaşıldı.

Ayrıca, merkezi ABD’de bulunan “International Wood CultureSociety” Yöneticileri, standımızı ziyaret ederek ikili işbirlikleri hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Fuar organizasyonu,Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. S. Nami KARTALve Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. Zeki CANDAN tarafından koordine edilip yürütüldü.

8

Öğretim Elemanlarımızdan Araş. Gör. Hızır Volkan GÖRGÜN ve Araş.Gör. Davut BAKIR ile öğrencilerimizden Gani Can SOMUNCU, Alperen KALKAN, Ece ASLAN, Cahide ÇITAK, Berfu ÖZTAHTACI, Begüm AKYOL, Özlem YAMAN, Gizem ÇAVDAR, Ceyda SİLAN, Rabia ALTINTAŞ, Öykü MERCANOĞLU, Ecem TOPALOĞLU, Ayberk ÇADIRCI ve Seyid ŞAHİN stantta görevli olarak yer aldılar.

9