Nebil Evren Tribün Spor’a Konuk Oldu

AJANS ÜNİVERSİTE-Esra MUTLU

Medya sektörünün içinde 1997 yılından beri bulunan ve moderatörlük yapan Nebil Evren, moderatörlüğün tanımını yaparak gerekliliklerini anlattı. “Moderatörün en önemli görevlerinden biri doğru soruyu sormak” diyen Evren, sunacağı programla ilgili iyi bir şekilde hazırlık yaptığını, maçları dikkatli bir şekilde izleyerek analiz ettiğini belirtti.

IMG_0041

Programda haftanın olayı olarak Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde Bayern Münih ile eşleşmesi değerlendirildi. Haftanın öne çıkan tweetleri ve fotoğrafları ele alındı. Evren’e anlattığı maçlar arasında en çok etkileyen maç, yayın sırasında başına gelen en kötü olay gibi kısa sorular soruldu. Haftanın kitabı olarak ise Johan Cruyff’un Benim Oyunum isimli kitabı tanıtıldı.

IMG_0058

Uğur Yapıcı ve Caner Bakır’ın hazırlayıp sunduğu Tribün Spor’un bu bölümünde şu isimler görev aldı: Tarık Arsan Mengenli (Yönetmen), Cevat Ulaş Ceylan (Reji), Fatih Berkay Kayar, Serdar Aydın, Yusuf Yılmaz (Kamera), Mehmet Ali Keve (Teknik), Salih Köse (Kurgu), Eşref Kılıç (Jenerik).

Tribün Spor’un 11. bölümünü linke tıklayarak izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=5_J_JOfbtEs