Koçfest Futbol Kuraları Çekildi

 

AJANS ÜNİVERSİTE-Abdurrahman MAZI

 

10-18 Mayıs tarihlerinde Kayseri’de yapılacak olan Koçfest Üniversiteler Arası Futbol Süper Lig müsabakalarında üniversitemizi temsil edecek olan erkek takımımızın rakipleri belli oldu

 

Kayseri Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen kura çekimine İstanbul Üniversitesi’ni temsilen Futbol-Futsal Takımları Sorumlusu ve Antrenörü Murat Kaya katıldı.

 

9 takımın mücadele edeceği şampiyona da gruplar üçlü olacak. Gruplarında 1. olan takımlar ve en iyi ikinci olan takım yarı finale yükselecek. Gruplarında sonuncu olan 3 takım ve en kötü ikinci olan takımda tekrar yapılacak kura çekiminin ardından küme düşmemek için mücadele edecek. Takım gruptaki ilk maçını 12 Mayıs 2014 Pazartesi günü Anadolu Üniversite ile yapacak.

 

Futbol-Futsal Takımları Sorumlusu ve Antrenörü Murat Kaya kura çekiminin ardından şunları söyledi: “Yeni statüde işimiz çok zor. Grupta ikinci olmak bile bizi küme düşürebilir. Fakat şunu da unutmuyoruz ki buradaki her takım çok kaliteli ve bizde bu kaliteli takımlardan bir tanesiyiz. Umarım en az hata yapan takım biz oluruz ve daha önceki 4 senede olduğu gibi bu senede yarı final oynarız. Bütün takımlara başarılar diliyorum” diyerek sözlerini noktaladı.