Kariyeriniz için Danışın

Ajans Üniversite– Gizem ÖZTÜRK

 

İÜ Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin, “Kariyer Danışmanlığı” etkinliği sürüyor. Kariyer planlama ve başvurular için İstanbul KAGEM kariyer danışmanları Beyazıt ve Avcılar Kampüsleri’nde hizmet veriyor.

 

İÜ Beyazıt Kampüsü’nde İÜ Kariyer Merkezi binasında verilen hizmeti almak isteyenlerin, http://kariyer.istanbul.edu.tr/hizmet-talep_formu.php linkindeki “Kariyer Danışmanlığı Talep Formunu” doldurarak randevu almaları gerekiyor.

 

İÜ Kariyer Merkezi adına Avcılar Kampüsü’ndeki öğrenciler için de İşletme Fakültesi’nden Araş.Gör. Rıza Demir fakültenin 2’inci katındaki odasında Salı günleri 13.00 ile 15.00 saatleri arasında, Araş.Gör. Meryem Aybas ise yine fakültenin 2’inci katındaki odasında Çarşamba günleri 14.00 ile 16.00 saatleri arasında isteyenlere kariyer danışmanlığı hizmeti vermeye devam edecek. Araş.Gör. Rıza Demir’den danışmanlık hizmeti almak isteyenlerin rdemir@istanbul.edu.tr adresinden, Araş.Gör. Meryem Aybas’tan danışmanlık hizmeti almak isteyenlerin ise aybasm@istanbul.edu.tr adresinden randevu almaları gerekiyor.