İÜWEBTV’nin Yeni Programı Kulüp Saati Başladı

AJANS ÜNİVERSİTE- Elif SAATÇIOĞLU

İÜWEBTV’nin yeni programı Kulüp Saati, İstanbul Üniversitesi’ndeki öğrenci kulüplerinin sorumlularıyla bir araya gelerek kulüplerin gerçekleştirdikleri faaliyetlerden bahsederken, aynı zamanda üniversite bünyesindeki kulüpleri öğrencilere tanıtıyor.

Sunuculuğunu Büşra Nur Danişment’in yaptığı Kulüp Saati’nin birinci bölümünün konuğu İÜ Fotoğrafçılık Kulübü Başkanı Safiye Altınkum oldu. Altınkum, programda İÜ Fotoğrafçılık Kulübü’nün kuruluş sürecinden ve düzenlediği etkinliklerden bahsetti.

Adsız1

Kulüp Saati Program Koordinatörü Arş. Gör. Kemal Deniz, bu yeni program hakkında şu açıklamalarda bulundu: “Kulüp Saati, üniversitede faaliyet gösteren öğrenci kulüplerinin faaliyetlerini yine öğrencilerin konuk olarak anlattığı, kulüplerini tanıttığı bir program. Programda tamamıyla öğrencilerimiz görev alıyor. Çalışırken bir yandan da öğreniyorlar.”

Hem İstanbul Üniversitelilerin okul kulüplerini yakından tanımasına hem de kulüplerin kendileri hakkında bilgi verebilmesine imkân tanıyan Kulüp Saati programı, ilerleyen bölümlerinde İstanbul Üniversitesi’nin öğrenci kulüplerini tanıtmaya devam edecek.

Kulüp Saati’nin ilk bölümünü linke tıklayarak izleyebilirsiniz: http://iuwebtv.istanbul.edu.tr/?p=7822