İÜ’de ‘Elektronik Belge Sistemi’ Eğitimi

AJANS ÜNİVERSİTE- Esra Mutlu

 

‘Elektronik Belge Sistemi’ uygulaması eğitimi, İÜ fakülte, yüksekokul ve enstitülerinin sekreterlerine, İÜ Genel Sekreterliği ve İÜ Edebiyat Bölümü Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Niyazi Çiçek tarafından verildi

 

1 Ocak 2014 tarihinde başlatılan ‘Elektronik Belge Sistemi’ uygulaması ile ilgili eğitim, İÜ Genel Sekreteri Metin Küçük,  Genel Sekreter Yardımcısı Tülin Tayşioğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Figen Cihan ve İÜ Edebiyat Fakültesi Bilgi ve Belge Yönetimi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Niyazi Çiçek’in ve İÜ fakülte, yüksekokul ve enstitülerinin sekreterlerinin katılımı ile İÜ İletişim Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

 

Elektronik Belge Sistemi’nin yapılacak her türlü işlemde kolaylık sağlayacağını dile getiren İÜ Edebiyat Fakültesi Bilgi ve Belge Yönetimi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Niyazi Çiçek, sistem içerisinde yer alan Standart Dosya Planlaması’nın işleyişi ve içeriği hakkında fakülte, yüksekokul ve enstitü sekreterlerine bilgi verdi.  Eğitim sonunda, sorulan sorular cevaplandırıldı.

 

_DSC0067

 

 

_DSC0070

 

 

_DSC0077