İÜ ve Kilis 7 Aralık Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezleri Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

AJANS ÜNİVERSİTE

Protokol, İÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak ve Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç tarafından imzalandı. İmzalanan bu protokol; bilişim alanında yapılacak uygulama, etkinlik ve eğitimlerde karşılıklı yardımlaşma, hizmet götürme ve ulusal bilişim altyapısına katkıda bulunmayı hedeflerken benzer uygulamaların iki üniversitede de yaygınlaştırılması için ortak hareket etmeyi de amaçlıyor.

Toplantıya İÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak, Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç, Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bektaş Tepe, İÜ Genel Sekreteri Metin Küçük, İÜ Rektör Danışmanı Prof. Dr. Ergün Yolcu, İÜ Bilgisayar Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Sevinç Gülseçen ve İÜ Bilgisayar Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. İsmail Özmen ve Kilis 7 Aralık Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Öğr. Gör. Cemal Aktürk katıldı.

Haber: Leran ÜLGEN

İÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü