İÜ Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü 38. Uluslararası Yapı Fuarı’nda Yer Aldı

AJANS ÜNİVERSİTE

İÜ Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü adına fuar standında bölümde yürütülen eğitim ve araştırma faaliyetleri hakkında çeşitli sunumlar yapıldı, laboratuvarlarda geliştirilen yeni malzemeler sergilendi. Bölümün tanıtımının yapılmasının yanında, öğretim elemanı ve öğrencilerle birlikte stantlarda ziyaret ve incelemelerde bulundu. Fuar organizasyonu, Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. S. Nami Kartal ve Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zeki Candan tarafından koordine edildi.

4

1978’den bu yana düzenlenen Yapı Fuarı–Turkey Build İstanbul, 100.000 m2 kapalı alanda (14 Hall) ürün gruplarına göre ayrılmış salonlarındaki 105 ülkeden 1.250 katılımcı ve 104.284 ziyaretçi sayısı ile Balkanlar, Rusya ve BDT Ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgedeki en büyük fuar olma özelliği taşımaktadır. Fuarda yapı sektörünün bütün bileşenleri bir araya getirilmektedir.

Öğretim Elemanlarımızdan Araş. Gör. Hızır Volkan Görgün ve Araş. Gör. Davut Bakır ile öğrencilerimizden Gani Can Somuncu, Burak Turan, Cahide Çıtak, Öykü Mercanoğlu, Gizem Çavdar, Özlem Yaman, Alperen Kalkan, Begüm Akyol, Sivan Sonobar, Sena Yazıcı, Rabia Almak, Rabia Altıntaş, Pelin Yaşar, Berfu Öztahtacı, Can Kayıkçı ve Diyar Ossy stantta görevli olarak yer aldı.

İÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü