İÜ Orman Fakültesi 37. Uluslararası Yapı Fuarı’nda Yer Aldı

İstanbul Üniversitesi’ni İÜ Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü temsil etmiştir. Fuar standında fakülte ve bölümde yürütülen eğitim ve araştırma faaliyetleri hakkında çeşitli sunumlar yapılmış, laboratuvarlarda geliştirilen yeni malzemeler sergilenmiştir.

Fuar organizasyonu, Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. S. Nami Kartal ve Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Zeki Candan tarafından koordine edilmiştir. Bölüm öğrencilerinden Burak Turan, Fatih Arslan, Levent Başarı, Muhammet Ahmet Konak, Gürkan Koparan, Ahmet Altındal, Ece Aslan, Cengizhan Yıldız, Yağız Derolur, Nebile Uzuner, Şüheda Şanlıoğlu, Sivan Sunobar, Rıdvan Karakaya, Meryem Cebesoy, Berfu Öztahtacı, Alperen Kalkan, Selin Zaçe, Melek Ünal, Fazıl Beldağlı, Rabia Almak ve Kadir Özdamar stantta görevli olarak yer almışlardır.

Bölgenin en Kapsamlı Yapı Fuarı

1978’den bu yana düzenlenen Yapı Fuarı – Turkey Build İstanbul, 81.000 m2 kapalı alanda (12 Hall) ürün gruplarına göre ayrılmış salonlarındaki 1.150 katılımcı ve 106.537 ziyaretçi sayısı ile Balkanlar, Rusya ve BDT Ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgedeki en büyük fuar olma özelliği taşımaktadır. Fuarda yapı sektörünün bütün bileşenleri bir araya getirilmektedir.

1

2