İÜ Lojistik Kulübü Kulüp Saati’ne Katıldı

AJANS ÜNİVERSİTE-Esra MUTLU

İÜ Lojistik Kulübü Başkanı Emre Aytaç ve Başkan Yardımcısı Onur Ahçıoğlu, kulüp hakkında bilgi verdi. Aytaç, 2002 yılında kurulan kulübün 150-200 üyesinin olduğunu söyledi. Kulüp amacının öğrencilerin sektörle entegrasyonunu sağlamak olduğunu ifade eden Aytaç, sektörü tanıtmak istediklerini belirtti.

88

Sektörel etkinlikler yaptıklarını anlatan Ahçıoğlu, “Her yıl gelenekselleşmiş etkinliklerimiz var. Düzenli olarak Logitrans Fuarı’na katılıyoruz. Ayrıca her yıl nisan ya da mayıs aylarında lojistik zirveleri düzenliyoruz. Bu sene 14. Lojistik Zirvesi’ni yaptık. Bununla beraber her yıl üye arkadaşlarımızın destekleriyle bir dergi çıkarıyoruz. Zaman zaman teknik geziler düzenliyor, sosyal etkinliklere de yöneliyoruz” dedi.

Adsız

Kulüp faaliyetlerinin sektörü tanımaya katkı sağladığını belirten Aytaç, kulübe herkesin katılabileceğini ekledi.

Öğrencilerin kulübün faaliyetlerine aktif olarak devam etmesini istediklerini söyleyen Ahçıoğlu, lojistikkulubu.ist adresinden ve sosyal medyadan kulübe ulaşılabileceğini belirtti.

Büşra Nur Danişment’in sunduğu Kulüp Saati’nin 6. bölümünde şu isimler görev aldı: Nergis Morana, Ayşe Rumeysa Yamak, Özge Karahan (Kamera), Ecem Naz Tatlıdil (Kurgu), Mustafa Durmuş (Yönetmen).

Kulüp Saati’nin 6. bölümünü linke tıklayarak izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=nxmAkjlChw4