İÜ İletişim Fakültesi ‘Stratejik Plan Toplantısı’ yapıldı

AJANS ÜNİVERSİTE- Esra MUTLU

Fotoğraf- Seda ORMAN

 

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi ‘Kasım 2013-2016 Stratejik Plan Toplantısı’ Fakülte Dekanı Prof. Dr. Nilüfer Sezer, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ergün Yolcu, fakülte öğretim görevlileri, araştırma görevlileri, fakülte çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Stratejik Plan Toplantısı İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nilüfer Sezer’in açılış konuşması ile başladı. Prof. Dr. Sezer, “Sevgi ve güven ortamında çalışmak en büyük temennimiz. Geleceğin İletişim Fakültesi nasıl olmalı, sorumlulukları nasıl yerine getirmeliyiz diye bir stratejik plan hazırladık. Vizyonumuzun somut hale gelmesini istiyoruz. Stratejik planımız 7 temel alandan oluşuyor. Planlarımızı el birliği ile yapacağız.” diyerek yeni yıl için iyi dileklerde bulundu.

 

 

DSC_0271

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0270

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prof. Dr. Sezer’in açılış konuşmasının ardından 7 temel alandan oluşan Stratejik Plan sunumu Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ergün Yolcu tarafından yapıldı. Doç. Dr. Yolcu, “Fakültenin tamamını ilgilendirecek konularda akademik ve idari personel ile öğrencilerin görüşlerini alacağız. Akademik ve öğrenci işlerinin daha hızlı, daha kolay yapılabilmesi için sistemler geliştireceğiz. Daha etkin çalışma için üzerimize düşen sorumlulukları alacağız. Gelecek 3 yılda E- dönüşümü tamamlamak, birimlerin daha sistemli hale gelmesini sağlamak temel hedeflerimiz arasında yer alıyor.” diyerek Stratejik Planı’nı sunmaya başladı. Doç. Dr. Yolcu sunumu sonunda, “Sizin de katkılarınızı bekliyoruz. Bizim tarihimize sahip çıkmamız lazım. Her türlü öneriye açığız. Ortak çalışmalar yapmak istiyoruz. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz. Yeni yılın başarı ve sağlık getirmesini diliyorum.” diyerek yeni yıl dileklerini sundu.

 

 

 

DSC_0280

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0274

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doç. Dr. Yolcu’nun sunumunun ardından kokteyle geçildi ve yeni yıl pastası Prof. Dr. Nilüfer Sezer tarafından kesildi.

 

 

 

DSC_0323

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0322

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0327