İÜ Halkla İlişkiler Öğrencileri Kep Attı

AJANS ÜNİVERSİTE

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından 2015 Mezuniyet töreni için özel olarak hazırlanan “Mezuniyet Güzel Şey…” filmi izletildi. Fakülte ikincisi ve bölüm birincisi Ceren Oral, ailesine, arkadaşlarına ve hocalarına emekleri için teşekkür etti, “Umut dolu günler için çalışmaya ve çabalamaya devam edeceğim” diyerek sözlerini bitirdi.

DSC_0145

Açılış konuşmasını yapan  İÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nilüfer Sezer, “Mesleki yaşamınızda sabırlı, kararlıve iyi olmanızda salık veriyoruz. İyi birer çalışan yönetici, anne baba yurttaş arkadaş olmanızı diliyorum, bütün kalbimle iyi olacağınıza inanıyorum. İÜ İletişim Fakültesi mezunu olmak sizi güçlü ve ayrıcalıklı kılacaktır. Bu size verebileceğimiz en güçlü söz ve sizlere veda etmeyeceğim. Hocalarınız, fakülteniz olarak hep sizin yanınızda ve arkanızda olmayı sürdüreceğiz. Her ne pozisyonda olursanız olun gereksinim duyduğunuz her anda bizi yanınızda bulacaksınız. İÜ bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de mezunlarla bağını koparmayacak” dedi ve ekledi: “Demokratik toplumların gelişmesi için sorumlu duyarlı bilinçli sorgulayan, araştıran, karşılaştıran, eleştiren, kendi kararını kendi veren, daha geniş açıdan bakabilen, insiyatif ve risk alabilen, katılımcı yurttaş olarak yetiştiğinizi biliyorum ve sizinle gurur duyuyorum.” Konuşmasının ardından Prof. Dr. Sezer sponsorlara plaket takdim etti.

DSC_0156

Açılış konuşmalarının ardından Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğretim Üyeleri’ne Teşekkür Belgeleri verildi. Prof. Dr. Sezer, birinci Ceren Oral, ikinci Merve Boyacı ve üçüncü olan Rukiye Tekdemir’e ödüllerini verdi.

DSC_0136

Diplomaların verilmesinin ardından yemin töreni yapıldı. Mezun öğrenciler yemin töreni sonrasında kep attılar.

DSC_0179

DSC_0252

DSC_0255