İÜ Bahar Şenliği Tüm Hızıyla Devam Ediyor

AJANS ÜNİVERSİTE

İÜ Bahar Şenliği 2015’in ikinci gününde medya sponsor etkinlikleri, TV Canlı yayınları, TRT ve özel televizyonların şenlik röportajları, öğrenci kulüpleri faaliyetleri gerçekleştirildi. Öğrenci kulüpleri, eğitim öğretim döneminde yaptıkları faaliyetleri anlattılar, güneş gözlemleri hakkında bilgi verdiler, bisikleti tanıttılar, sosyal aktivitelere özendirdiler. Gösteri sanatları müzikal ve doğaçlama olarak seyircilerin karşısına çıktı. Ana sahnesinde DJ performansı sergilendi.

Şenlik alanında gerçekleştirilen müzik yayınlarının yanında “Radyo İletişim”de birbirinden farklı müzik tarzlarını öğrencilerle buluşturuyor. İletişim Fakültesi’nin canlı yayın aracı İÜ Avcılar Yerleşkesi’nde faaliyet gösterirken çok sayıda öğrenci ve misafir Radyo İletişim ile İletişim Fakültesi hakkında bilgi edindi.

Gece, İstanbul Üniversitesi mezunu sanatçı Aydilge’nin öğrenciler, üniversite personeli ve misafirlere sıcak bir atmosferde verdiği konserle son buldu. İÜ Bahar Şenliği 2015, Tweetter’da trend topic oldu.

Öğrenciler Müziğe Doyacak

Etkinliklerin ilk günü rock grubu “Gripin” öğrencileri coştururken 5 Mayıs’ta Aydilge sahne aldı. Müzik ziyafeti 6 Mayıs’ta “Best fm Dj’leri, 7 Mayıs’ta Resul Dindar, 8 Mayıs’ta Zakkum ve 9 Mayıs’ta Can Bonomo ile devam edecek.

DSC_0058

DSC_0111

DSC_0113

DSC_0116

IMG_3524

İÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü