İÜ AUZEF Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans Tamamlama Mezuniyet Töreni Yapıldı

AJANS ÜNİVERSİTE

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı birincisi Zeynep Baz konuşma yaptı. Baz, “Bugün bu salonda olmak hepimiz için çok güzel ve gurur verici. Benim içinse aranızda bulunup bu kürsüden sizlere sesleniyor olmak ayrı bir mutluluk. Bütün arkadaşlarımı gösterdikleri gayret ve başarıları için kutluyorum. Bundan sonraki hayatlarında mutluluklar diliyorum. Ve diyorum ki bitmedi daha yeni başlıyor” dedi.

DSC_0300

Baz’ın ardından konuşan İÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nilüfer Sezer, “İletişim Fakültesi öğretim üyelerine verdikleri derslerden dolayı teşekkür ediyorum. Bugün İstanbul Üniversitesi’nden mezun olmak bir ayrıcalık sizler için. Bundan sonraki yaşamınızda başarılar diliyorum” dedi.

DSC_0307

Konuşmasının ardından Prof. Dr. Sezer, AUZEF Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı’nda eğitim veren öğretim üyelerine teşekkür belgesi verdi.

DSC_0321

Program birincisi Zeynep Baz olurken, program ikincisi Ebru Kuloğlu Öztürk, program üçüncüsü ise Seda Eroğlu oldu. Programda dereceye girenlere ödüllerini Prof. Dr. Sezer verdi.

DSC_0329

Programdan mezun olan öğrencilere diplomaları verildi. Yemin töreninin ardından tören, kep atışıyla sona erdi.

DSC_0356

DSC_0357