İstanbul, Metal müzikle sallanacak

AJANS ÜNİVERSİTE-Osman DEMİRKIRAN

 

İlk kez gerçekleştirilecek olan, Manowar ile birlikte yabancı ve yerli birçok alt grubun da sahne alacağı Metal Summer Festival, 24 Mayıs 2014’te  KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

 

Manowar, “Kings of Metal”in 25. yıldönümü kutlamaları kapsamında “Kings of Metal MMXIV” dünya turnesinin duraklarını açıkladı. Manowar’ın bas gitaristi Joey DeMaio, “Manowar’ın Türk hayranları son konserimizde tam anlamıyla çılgına dönmüşlerdi. Ve hiç şüphemiz yok ki, bu sefer damarlarında daha da fazla ateş ve tutku olacak. Bu kaçırmak istemeyeceğiniz bir şov olacak!” diyerek Türk hayranlarını heyecanlandırdı.

 

Manowar’ın metal tarihinde bir kilometre taşı olan “Kings of Metal” albümü, ilk kez 18 Kasım 1988’de yayınlandı ve albümü 1989’da bir dünya turu takip etti. Bu etkinliklerin 25. yıldönümü kutlamaları kapsamında Manowar, “Kings Of Metal” albümünün yepyeni özel bir versiyonunu yayınlayacak ve bu albümü “Kings of Metal MMXIV” dünya turnesi ile taçlandıracak.

 

Manowar, “Kings of Metal MMXIV” albümünün tamamının yanı sıra diğer ölümsüz metal hymnlerinden seçilip hazırlanan best of şarkılarını yepyeni sahne prodüksiyonları ile Türk izleyicisine sunmaya hazırlanıyor.

 

Manowar’ın   dinleyicilerine unutulmazanlar yaşatacağı bu satlerde, Arch Enemy,Pentagram ve Kırmızı grubu da sahne alacak.

İstanbul, Metal müzikle sallanacak” konusunda Bir Fikir

Yorumlar Kapalı