İktisat Fakültesi Girişimcilik Zirvesi Yapıldı

AJANS ÜNİVERSİTE – Osman Demirkıran

 

Girişimcilik Zirvesinde Üst Düzey Yöneticiler Tecrübelerini Öğrencilere Aktardı

 

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Girişimcilik kulübünün düzenlediği “Girişimcilik Zirvesi: E-Başarı organizasyonu,” birçok ünlü şirketin yöneticilerinin katılımıyla, İstanbul Üniversitesi Kongre Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

 

DSC_2819

 

Birçok ünlü firmanın üst düzey yöneticilerini bir araya getiren organizasyonun açılış konuşmasını, Prof. Dr. Halis Yunus Ersöz ve Prof. Dr. Sedat Murat yaptı. Google Türkiye Adwords Eğitmeni Furkan Reis, Yandex Türkiye Ürün ve İş geliştirme Başkan Yardımcısı Emre Erşahin ve Markafoni .com  Pazarlama Müdürü Hakkı Arıkan konuşmacılar arasında  yer aldı.

 

 

DSC_2826

 

Markafoni.com Pazarlama Müdürü Hakkı Arıkan, marka ve imaj yaratırken ana hedef kitleyi doğru tespit etmek gerektiğini söyledi. Şirketinin son zamanlardaki stratejisinden de bahseden Arıkan sözlerini şöyle sürdürdü: “İlk üç yıl kadın müşterilere yönelik aktivitelerimiz oldu.  Çünkü kadın tüketicilerimiz E-ticarete soğuk bakıyordu. Ancak Markafoni’nin uyguladığı stratejiyle birlikte kadın tüketicilerimiz E- ticaretle, erkek tüketicilerimizden daha çok ilgilenmeye başladı.’’

Gerçekleştirilen  zirvenin Moderatörlüğünü ise Prof. Dr. Seyhun Doğan yaptı.

 

 

DSC_0971