Hikmet Karaman Tribün Spor’da

AJANS ÜNİVERSİTE-Esra MUTLU

Tecrübeli Teknik Direktör Hikmet Karaman, Tribün Spor’da Avrupa futbolu ile Türk futbolunu değerlendirerek Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki başarısına vurgu yaptı. Karaman, “Türkiye’de başarılı olan her teknik adam Avrupa’da çalışsa başarısının üstüne başarı katar” diyerek teknik direktörlük tecrübelerini paylaştı.

IMG_9094

Programda “haftanın olayı” olarak Milli Paralimpik Yüzücü Beytullah Eroğlu’nun Paralimpik Dünya Yüzme Şampiyonası’nda altın madalya alarak Türkiye’ye ilk Dünya Şampiyonluğu’nu getirmesi ele alındı. Ayrıca haftanın öne çıkan tweetleri ve fotoğrafları değerlendirildi.

Karaman’a unutamadığı maç, çalıştırmak istediği Avrupa takımı, çalıştığı en iyi futbolcu gibi kısa sorular da soruldu. Kitap önerisi olarak ise Emre Tilev’in “Tarihi Sen Yaz” kitabı tanıtıldı.

IMG_9160

Uğur Yapıcı ve Caner Bakır’ın hazırlayıp sunduğu Tribün Spor’un bu bölümünde şu isimler görev aldı: Yusuf Yılmaz (Reji), Tarık Mengenli (Teknik Yönetmen), Muhammet Akkuş (Teknik), Salih Köse (Kurgu), Cevat Ulaş Ceylan, Sümeyye Mete, Serdar Aydın (Kamera), Talha Cemal Çoban (Set Fotoğrafçısı), Eşref Gürkan Kılıç (Jenerik).

Tribün Spor’un 10. bölümünü linke tıklayarak izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=A_qP5f3CRrk