Hem Maç Hem Ziyaret

 

Ajans Üniversite- Elif Rumeysa Ünlü

 

İstanbul Üniversitesi genç kız basketbol takımımız Ünilig 9.hafta maçı için gittiği Kilis’te Vali Süleyman Tapsız’ı ziyaret etti

 

Ünilig kapsamında oynanacak olan maç için Kilis’e giden İstanbul Üniversitesi genç kız basketbol takımımız, Kafile Başkanı Ertuğrul Kerey ve Antrenör Ali Doğan Korkmaz ile birlikte Kilis Valisi Süleyman Tapsız’ı ziyaret etti. Kafileye, İstanbul Üniversitesi kız basketbol maçına ev sahipliği yapacak olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü başkanı Remzi Aktay da eşlik etti.

 

Kafile Başkanı Kerey, Vali Tapsız’a, “Ünilig kapsamında, Kilis 7 Aralık Üniversitesi ile kız basketbol takımı müsabakası için buradayız” şeklinde bilgi verdi ve yapılacak olan karşılaşmada iki takıma da başarılar diledi.

 

Kerey, Kilis’te çok iyi ağırlandıklarını ve Kilis’in misafirperliğine hayran kaldıklarından bahsederken, “Başta Sayın Valimize ve bizi burada en iyi şekilde ağırlayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Vali Tapsız, kafilenin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti ve sporcu öğrencilere başarılar diledi.