Goal Sergisi Futbolseverleri Bekliyor

AJANS ÜNİVERSİTE- Ozan ÖZEN

Futbolseverlerin yoğun ilgi gösterdiği sergide World Football Collection tarafından seçilen 600 obje yer alıyor. Çok sayıda eski futbol ayakkabıları, bilinen ilk futbol topu ve geçmişten günümüze futbol toplarının sunumuyla başlayan sergide dünyanın çeşitli liglerinden yıldız oyuncuların formaları da yer alıyor. Öte yandan birçok heykel, madalya ve kupa da dikkatleri üzerine çekiyor.

IMG_4059

IMG_4078

Sergi boyunca Diego Maradona, Cafu, Roberto Carlos, Xavi, Iniesta, Pirlo, Messi, Beckham, Zidane, Terry gibi yıldız oyuncuların formaları ve Manuel Neuer, Ihker Casillas, Oliver Kahn, Franz Beckenbauer kalecilerin eldivenleri de sergi alanında futbolseverlerin beğenisine sunuluyor.

IMG_4071

Öte yandan Şampiyonlar Ligi Kupası’nı isteyenler seyirci dekoru eşliğinde kaldırıp fotoğraf çekilebiliyor.

IMG_4087

Sergide birçok interaktif etkinlik de dikkat çekiyor. Sergi sonunda efsane isimlerden oluşturulabilecek bir takım kadrosu ile de rastgele bir rakibe karşı ya da arkadaşınızın takımına karşı maç yapma şansı mümkün.

Sergi 5 Haziran’a kadar Zorlu PSM Meydan Fuaye’de devam edecek. Serginin biletleri Biletix ve Zorlu PSM’nin internet sitelerinden alınabilir.