C-76 Mezunları 40. Yıl Kutlama Töreni Gerçekleşti

AJANS ÜNİVERSİTE – Oğulcan ÇOKSAYAR

İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Burhanettin Toker Amfisi’nde gerçekleşen kutlama töreni Prof. Dr. Cenk Büyükünal’ın açılış konuşmasıyla başladı. Kutlama töreni programının işleyişini anlatan Prof. Dr. Büyükünal, “Değerli hocalarımız bize bir değil binlerce kelime öğrettiniz. Verdiğiniz emekleri hiç unutmayacak ve sonsuza dek minnettar kalacak öğrencileriniz olarak teşekkürlerimizi ve sağlıklı yaşam dileklerimizi sunarız” ifadelerini kullandı.

C-76 Mezunları 40. Yıl Kutlama Töreni Prof. Dr. İrfan Devranoğlu’nun konuşması ile devam etti. Prof. Dr. Devranoğlu, “Bu amfi hepimiz için çok önemli bir yere sahip. Burada birçok acı tatlı anımız oldu, birlikte birçok etkinlik yaptık, bunları yaparken belki yorulduk ama en önemlisi sizin katkılarınızdı. Sizler bir araya gelmeseniz, bunlara katılmasanız bunların hiçbir önemi yoktu bunun için C-76 ailesine çok teşekkür ediyorum hepinize saygılar sunuyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Etkinlik İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi tanıtım videosu ile devam etti. Tanıtım videosundan sonra dönemin hocalarına ve mezunlarına 40. Yıl Belgesi ve madalyaları verildi ve C-76 Mezunları 40. Yıl Oskarları’nın takdimi yapıldı.

C-76 Mezunları 40. Yıl Kutlama Töreni dönem mezunlarının sevdiği şarkılar söylendi ve etkinlik öğle yemeği sonrası Büyük Ada gezi programıyla sona erdi.