Bülent Uygun Tribün Spor’a Katıldı

AJANS ÜNİVERSİTE-Esra MUTLU

Tecrübeli Teknik Direktör ve eski futbolcu Bülent Uygun, teknik direktör gözüyle Galatasaray’ı, Beşiktaş-Galatasaray derbisini, şampiyonluk yarışına tutunan Fenerbahçe’yi değerlendirdi. Futbol gündemine de değerlendirmelerde bulunan Uygun ayrıca futbol dünyasında edindiği tecrübeleri de paylaştı.

1

Programda dikkat çeken tweetler ile fotoğraflar gösterilerek Uygun’dan yorumlar alındı. Ardından Uygun’a unutamadığı gol, unutamadığı maç gibi kısa sorular da soruldu.

Haftanın kitabı olarak ise Uygun’un bir teknik direktörün el kitabı olarak yazdığı ve gelirinin 15 Temmuz şehit ve gazilerinin ailelerine bağışlanacağı “Trending Training Drills in Football and a Contemporary Look at Football” kitabı tanıtıldı. Uygun, İngilizce ve Arapça olarak basılan kitabın ocak ayından itibaren Türkçe olarak basılacağını belirtti.

Adsız

İkinci kitap olarak ise Luco Caioli’nin Ronaldo’yu kaleme aldığı kitabı tanıtıldı.

Uğur Yapıcı ve Caner Bakır’ın hazırlayıp sunduğu programın bu bölümünde şu isimler görev aldı: Tarık Arsan Mengenli (Yönetmen), Gülay Fışkın, Yusuf Yılmaz, Sümeyye Mete (Kamera), Mehmet Ali Keve (Teknik Ekip), Türkay Ünlü (Kurgu), Eşref Gürkan Kılıç (Jenerik).

Tribün Spor’un 9. Bölümünü linke tıklayarak izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=sTxV0jgwNdU&t=1s