‘Beni Böyle Sev’ ekibi İÜ’de

AJANS ÜNİVERSİTE- Esra Mutlu- Burcu Güler

Fotoğraf- Serhan Sevin

 

TRT’nin sevilen dizisi ‘Beni Böyle Sev’in başrol oyuncuları Güven Kıraç, Alper Saldıran, Zeynep Çamcı, Burcu Altın, yönetmeni Cem Tabak ve senaristi Hakan Haksun İÜ İktisat Fakültesi’nde gerçekleştirilen söyleşiye katıldı.

 

İstanbul Üniversitesi İktisat Kulübü’nün İktisat Fakültesi’nde düzenlediği söyleşi TRT’de yayınlanan Beni Böyle Sev ekibinin katılımıyla gerçekleştirildi. Dizinin senaristi Haksun, ‘Beyaz bir sayfadan bir diziye başladık. Günlük hayattan, hayatın içinden esinlenerek yola çıktık.’ diyerek dizinin başlama sürecine dair açıklamalarda bulundu.

 

Dizinin başrol oyuncularından Kıraç, dizi karakterlerinin oluşturulmasında herkesin kendinden kattıklarının büyük rolü olduğunu ve karakterlerin bu şekilde zenginleştirildiğini belirtirken, iyi oyuncu olmak ile ilgili gelen bir soruya ‘İyi oyuncu olmak samimiyet meselesidir.’ dedi.

 

Diziye dâhil olma süreçlerini anlatan başrol oyuncularından Saldıran, ‘Senaryo geldiğinde çok heyecanlandım, farklı bir proje olacağına inandığım için dâhil oldum.’ diyerek, dizide canlandırdığı karakteri oynarken öğrencilik yıllarından beslendiğini, günlük hayatından yola çıktığını belirtti.

 

Çamcı ve Altın ise, oyunculuğa başlama ile ilgili sorulan soruya oyuncu olmak isteyenlerin kendilerini bu alanda geliştirmelerinin önemli olduğunu ve bu işe figüranlıkla başlandığının unutulmaması gerektiğini ifade etti.

 

Neşeli bir ortamda gerçekleşen söyleşinin bitiminde 11 Aralık 1986 doğumlu Zeynep Çamcı’nın doğum günü de söyleşiye katılan öğrencilerin alkışları arasında kutlandı. Bu sürpriz karşısında duygulanan Çamcı ise sürpriz için teşekkür etti.

 

DSC_0159

 

DSC_0134

 

DSC_0088

 

DSC_0021

 

DSC_0113

 

 

‘Beni Böyle Sev’ ekibi İÜ’de” konusunda Bir Fikir

Yorumlar Kapalı