Ahmet Kural ve Murat Cemcir Gençlerle Buluştu

AJANS ÜNİVERSİTE- İrem YENİCELER

İÜ İktisat Kulübü’nün katkılarıyla gerçekleşen söyleşi ilk olarak oyuncuların mesleki sırlarının sorulmasıyla başladı. Kural “Biz her zaman bir arada olacağımıza inandık, ekibimiz çok güçlü ve biz de dağılmamak için çok büyük özen gösteriyoruz” dedi. Kural, insanların yeterince üzgün olduklarını bu yüzden onları güldürmeyi görev olarak benimsediklerini belirtti.
Dizinin bir diğer başrol oyuncusu olan Cemcir başarılarının sırrını “Her zaman daha iyisini nasıl yaparız diye düşünüyoruz. Bunlar yavaş yavaş olacak şeyler tabii ama biz her yeni projemizde bir farklılık göstermek için çabalıyoruz” şeklinde açıkladı.

Kural ve Cemcir, oyunculuğa başlamak isteyen öğrencilere eğer bu mesleği çok istiyorlarsa kamera önü ve kamera arkasında çok çalışmaları ve hiçbir zaman pes etmemeleri gerektiğini söyledi. Cemcir bazı şeylerin yaşanmadan oynanamayacağını, İşler Güçler dizisinin de kendi başından geçen olayların birer parodisi şeklinde olduğunu belirtti.

Kahkahalar eşliğinde gerçekleşen söyleşi ikilinin dizi ve filmlerindeki karakterlerin tartışılmasıyla devam etti. Söyleşi Kural’ın gençlerle birlikte türkü söylemesiyle son buldu.

DSC_0066

 

DSC_0144