9. Uniminicup Çoşkusu Sona Erdi

 

 

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği’nin önderliğinde bu yıl 9. su düzenlenen uniminicup şenliği Ödül töreni velilerin yoğun ilgisi sporcularımızın heyecanı ile birlikte 23 Nisan coşkusu ile kutlandı.

 

23 Nisan’da final maçlarının galipleri ve finalistleri İÜ Avcılar Yerleşkesi Dr. Turgay Atasü Spor Salonu’nda ödüllerini almak üzere bir araya geldi.

 

Turnuvanın ödül törenini basketbol duayeni İsmet Badem sunarken, tören Hekimoğlu Ali Paşa İÖO öğrencilerinin 23 Nisan coşkusu ile sundukları yöresel ve çeşitli dans gösterileriyle başladı.

 

 

SAMER ŞEN BAYRAK MVP-SAYIKRALI ÖDÜLÜ

Daha sonra Bağcılar Belediyesi engelliler spor kulübü tekerlikli sandalye basketbolcuların gösteri maçı büyük ilgi gördü.  Önceki yıllarda Üniminicup’ta boy gösteren ve şimdilerde milli takım formasıyla Ay-Yıldızlı formayı temsil eden Muhaymi Mustafa, Bora Apak ve İlkcan Saybir, farkındalık için tekerlekli sandalyeye oturarak Bağcılar Belediyesi Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’yla gösteri maçı yaptı.

 

Oyunculara plaketlerini İÜSBK Başkanı Prof. Dr. Mehmet Kurtoğlu verdi.

 

KUPA TÖRENİ TOPLU

 

Dereceye Giren Takımlar Kupa ve Madalyalarını Aldılar

 

Şampiyon takımlara kupa ve madalyalarını İÜSBK Başkanı Prof. Dr. Mehmet Kurtoğlu; 2. Takımlara Galatasaray’dan Burçin Badem; 3.  Takımlara             Doç. Dr. Hüseyin Botanlıoğlu; 4. Takımlara Uzm. Dr. Ertuğrul Kerey;  Encentilmen Takımlara hekim oğlu ali paşa müdürü Erhan Tümsavaş;

 

MVP ve Sayı karallarına Hediyelerini ise TBF altyapılar koordinatörü Samer Şenbayrak verdi

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ilk 4’e giren takımlara çanta ve eşofman hediye ederken, çekilişle de her gruba ikişer bisiklet verdi.

 

MVP ve sayı krallarının hediyesi Kinetix’tendi. Kinetix’in yanı sıra TBF’de “Pass It On” kapsamında hediyelerle minikleri sevindirdi. TBF’nin basketbol tutkunu maskotları Bascat ve Miau, hem maç öncesi hem de maç sonrasında sporcu arkadaşlarına sürekli destek verdiler, başarı sertifikalarını dağıttılar ve bolca fotoğraf çektirdiler.
Turnuva boyunca süt dağıtan Aynes, ödül töreninin içeceğini de sağladı. Ayrıca Aynes, ürünlerinden hediye poşetini ödül töreninin ardından antrenörlere takdim etti. Öte yandan Hamidiye suları da organizasyon boyunca minik basketbolculara destek verdi.

 

SAMER ŞEN BAYRAK MVP-SAYIKRALI 2

 

İÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü