7. Tıp Kariyer Günleri Etkinliği Gerçekleşti

AJANS ÜNİVERSİTE –  Batuhan DEMİRCİ

İstanbul Üniversitesi (İÜ) Kariyer Geliştirme ve Uygulama Araştırma Merkezi (KAGEM) tarafından Cerrahpaşa Tıp Fakültesi desteğiyle düzenlenen 7. Tıp Kariyer Günleri etkinliğinin açılışında konuşan Prof. Dr. Feray Savrun, etkinliğin düzenlenmesinde katkıda bulunanlara teşekkürlerini sundu. Prof. Dr. Savrun, “Hocalarımızın sizlere hayatlarında yaşadıkları tecrübelerini paylaşacağı güzel bir etkinlik olmasını temenni ediyorum” diyerek konuşmasını  bitirdi.

DSC_0092

7. Tıp Kariyer Günleri etkinliğinin açılış konuşması devamında konuşan KAGEM Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Özlem Sertel Berk, “Tıpta kariyer olur mu?” sözüyle yola çıktıklarını ve her sene gelenekleşen Tıpta Kariyer Günleri’nin bu sene de Cerrahpaşa’da yaptıklarını dile getirdi.  Doç. Dr. Berk, etkinliğe katılan öğrencilerin kariyerlerinde ufak da olsun bir kapı açabilmenin onları mutlu edeceklerini ifade etti.

DSC_0094

Etkinlik yapılan oturumlarla devam etti. “Tecrübe Paylaşımları” adlı birinci oturuma  konuşmacı olarak Prof. Dr. Süphan Ertük, Prof. Dr. Gökhan Aygün, Prof. Dr. Aksel Siva katıldı. “Sektörün Gözünden adlı 2’nci oturumun ardından “Öğrenci Deneyimleri” adlı üçüncü oturuma konuşmacı olarak Başak Dağhan, Doç. Dr. Serpil Çakmakkaya , Ayşe İrem Sönmez, Doç. Dr. Ali Kafadar katıldı.

Son olarak etkinliğe katılan  öğrencilere çekiliş yapılarak sürpriz hediyeler dağıltıldı.