6.Uluslararası Barikat Film Festivali’nin Kapanış Töreni Gerçekleştirildi

AJANS ÜNİVERSİTE – Devrim ÇIRPAN

Festival kapanışında sırasıyla plaket takdim töreni, Cahit Berkay konseri ve Mustafa Gökay Ferah konseri gerçekleştirildi. 6. Uluslararası Barikat Film Festivali’nde emeği geçen herkese festival başkanı Hüseyin Nacar tarafından plaket verildi.

Festival Başkanı Nacar, “Bu barikatları yıkmamız için daha kalabalık olmalıyız. Bu festivale emeği geçen tüm arkadaşlarıma, sponsorlarımıza tek tek teşekkür ediyorum” dedi. Plaket takdiminin ardından ilk olarak Cahit Berkay sahne aldı. Cahit Berkay sevilen şarkılarını seslendirmeden önce, sosyal sorumluluk mesajlarıyla konserine geçti. Cahit Berkay sırasıyla sevilen parçalarını etkinliğe katılan herkese dinletti. Ve kısa bir müzik ziyafeti sundu.

DSC_0387

Festivalin bir diğer konuğu ise, Karadeniz’in genç şarkıcısı Mustafa Gökay Ferah oldu. Sahneye fırtına gibi giren Ferah, sosyal mesajlarının ardından etkinliğe katılan herkesi, Karadeniz müziği ezgilerinden oluşan repertuarı ile yerinden oynattı.

DSC_0418

Festivalin kapanışında Hüseyin Nacar, etkinliğe katkı sunan herkesi sahneye davet etti. Nacar, bir kez daha tüm barikatları yıkmak için çok çalışacağız diyerek 6. Uluslar arası Barikat Film Festivali’nin Kapanış Töreni’nin kapanışını gerçekleştirdi.